خانه |ثبت نام |درباره |تماس با ما |پرسشهای متداول |تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي باشند و فعاليتهاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
عضویت در سامانه مدیریت آپارتمان شارژبوک
شناسـه :حتما لاتین باشد.با این شناسه و رمز ورود میتوانید وارد سیستم شوید
ایمیـــــل:
رمز ورود:
تایید رمز:
عبارت امنیتـی:
 

پس از ثبت نام و معرفی واحد های خود جهت راه اندازی و تسریع در بکارگیری سامانه شارژبوک با ما تماس بگیرید

تماس در ساعات اداری: 88862162-021

شما میتوانید نظرات خود را از طریق صفحه تماس با ما در میان بگذارید.


تکمیل اطلاعات

مراجعه به ایمیل و تایید درخواست

تنظیم مشخصات ساختمان و واحدها
پس از ورود و تکمیل ثبت نام میتوانید به عنوان مدیر ساختمان رمز ویژه ای برای سایر ساکنان ساختمان تعریف کرده و به آنها امکان مشاده اطلاعات را بدهید

در صورت نیاز به راهنمایی می توانید در قسمت پشتیبانی  با ما در ارتباط باشید.

توصیه میشود از مرورگر های Chrome یا Firefox استفاده شود

[X]
شرایط و ضوابط استفاده

ماده 1 ) تعاریف
1. سامانه اینترنتی شارژبوک (sharjbook.com) یک سرویس اینترنتی مدیریت شارژ آپارتمان میباشد که از این پس “شارژبوک” خوانده می شود.
2. اشخاص حقیقی و حقوقی که در سایت ثبت نام مینمایند که از این پس “کاربر” خوانده میشود کاربر تضمین می کند که هنگام ثبت نام، این سند را به صورت کامل خوانده است و فرصت لازم برای رایزنی قانونی در مورد آن داشته است و بنابراین به صورت روشن همه شرایط و ضوابط ذکر شده در این سند را فهمیده و با آن موافقت کرده است.

ماده 2) شرايط عضويت و استفاده از حساب کاربری شارژبوک
1- خدمات شارژبوک تنها به اشخاص حقيقي و حقوقي عرضه مي شود كه فعاليتشان منطبق با قوانين جمهوري اسلامي و با رعايت كليه موازين حقوق فردي شهروندان صورت گيرد.
2- ورود به صفحه اصلی سایت برای عموم آزاد است ولی برای استفاده از خدمات شارژبوک، ثبت نام ,نام کاربری و کلمه عبور اجباری است.
3- کاربر از طریق ثبت نام به عنوان مدیر ساختمان می تواند فعالیت های مربوط به حسابداری و مدیریت ساختمان تحت مدیریت خود را به صورت آنلاین انجام دهد.
4- حفاظت از رمز عبور سایت به عهده خود کاربر می باشد و شارژبوک مسوولیتی درمورد سوء استفاده از نام کاربری و رمز عبور کاربران ندارد. در صورت افشاء شدن رمز عبور، کاربر موظف است برای پیشگیری سریع از هرگونه سوء استفاده، با کلیک بر لینک " رمز خود را فراموش کرده ام"، بطور اتوماتیک کلمه عبور جاری را ملغی کرده و از طریق ایمیل کلمه عبور جدید خود را دریافت کند.
5- استفاده از امکانات شارژبوک پس از ثبت نام و ورود به سایت ، به منزله پذیرش این سند از طرف کاربر است.
6- کاربر حق انتقال، فروش، اجاره، تخصیص و به اشتراک گذاشتن بخش یا همه این حساب کاربری و کلمه خود را به هر نحوی، به شخص(حقیقی یا حقوقی) دیگر ندارد و تنها اجازه واگذاری حساب کاربری به مدیر آتی ساختمان را دارد.
7- در اجرای مفاد این سند، قطع سرویس و خدمات شارژبوک در اثر وقایع خارج از کنترل شرکت، شامل بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اغتشاش عمومی، آشوب، مصائب ملی، زمین لرزه، اعتصاب، آتش سوزی، سیل، آلودگی آب، انفجار، قحطی، نزاع کارگری، مشکل حمل و نقل عمومی، تصادف، ممنوعیت یا محدودیت حکومتی (که مجموعا به آن "فورس ماژور" اطلاق می کنیم)،مسوولیتی را متوجه شارژبوک نمیکند. شارژبوک برای کاهش و سبک کردن تاثیرات فورس ماژور، تلاش حداکثر خود را خواهد کرد.
8- اگر کاربر مفاد این سند را نقض نماید، بدون توجه به اینکه قبول مفاد این سند ممکن است قرارداد یا موافقتنامه دیگری را نقض کند، شارژبوک ممکن است بنا به صلاحدید خود منفرداً، از دادن خدمات به او (بالقوه، جدید یا موجود) امتناع کند و یا خدمات او را با اطلاع قبلی قطع نماید.
9- تبلیغات دروغ، رقابت ناسالم، افترا، تعرض به حریم خصوصی اشخاص حقیقی یا حقوقی یا هرگونه نزاع یا دعوی حقوقی و هر امر نژادپرستانه، اهانت آمیز به اقوام و فرهنگها و ادیان در هر بخش قابل دسترسی سایت از طرف کاربران ممنوع است.
10- بکار بردن هر گونه کلمات زشت و رکیک در اعلام ها و در هر بخش قابل دسترسی سایت ممنوع است و سیستم تا حد امکان این کلمات را بطور خودکار حذف کرده و نام کاربر خاطی را ثبت میکند و در صورت تکرار، بعد از اخطار اول او را از سایت اخراج میکند.
11- استفاده از روش های موسوم به "حملات انسداد سرویس" (Denial of Service Attack) و تلاش عمدی برای بارگذاری زیاد به سیستم و هر روش مشابه که به مختل شدن کار سایر کاربران و کل سایت منجر شود ممنوع است و مرتکبین این عمل بعنوان مصادیق جرائم رایانه ای تحت تعقیب قانونی قرار میگیرند
12- توهین و افترا به سایر کاربران و ارائه اطلاعات غلط در مورد آنها ممنوع است.
13- هرگونه استفاده تجاری از مطالب سايت بدون کسب اجازه از مديريت آن اکيدا ممنوع است.

ماده 3)حریم شخصی کاربران
شارژبوک متعهد می شود که اطلاعات کاربر شامل نام، تلفن، تلفن همراه، فکس، آدرس، شماره پیامک، ایمیل و غیره را به جز در اعلام های او (و با رضایت او در هنگام ثبت هر اعلام) در اختیار سایر کاربران و یا اشخاص متفرقه و غیر مسئول قرار ندهد. 3.2. اطلاعات کاربر تنها برای بهبود خدمات، توسعه خدمات، پیشنهاد های خاص به سایر کاربران و موارد نظیر استفاده میشود و شارژبوک متعهد میشود این اطلاعات را تحت هیچ عنوان در اختیار رقبای کاربر قرار ندهد.

ماده 4)پرداخت ها و مسائل مالی
1- سرویس شارژبوک بر مبنای "پرداخت بر حسب نیاز" ("Pay AS You Go or "Pay On Demand") ارائه میشود. بر این مبنا کاربر میتواند از آن بصورت سالانه یا بازه های زمانی طولانی تر و برحسب نیاز مشخص خود استفاده کند و هر زمان اراده کرد استفاده از آنرا متوقف کرده یا آنرا از سرگیرد. به این ترتیب حساب کاربری مادامیکه حق اشتراک آن از پیش پرداخت شده است و از اعتبار آن باقی است فعال میباشد. چنانچه حساب کاربری به هر علت از جمله اتمام اشتراک غیر فعال شود اطلاعات کاربر در سیستم ذخیره میشود تا هر لحظه که کاربر اقدام کند حساب او بدون نیاز به ثبت نام مجدد فعال شود. تنها در صورت تقاضای کتبی کاربر، حساب کاربری او بطور دائمی از سیستم شارژبوک حذف خواهد شد.
2- شارژبوک هيچگونه مسووليتي درمورد توافق هاي مالی مابين ساکنین، مستاجرین، مالکین، پیمانکاران و امثال آن ندارد. این امور خارج از سیستم شارژبوک انجام میشوند.
3- کاربر با پرداخت حق اشتراک و پس از تایید آن توسط شارژبوک است که میتواند از سرویس استفاده کند. شارژبوک مختار است بخشی از حق اشتراک را به صلاحدید خود و برای برهه های زمانی خاص کاهش یا افزایش دهد. در صورت افزایش حق اشتراک مراتب به کاربر از پیش اطلاع داده میشود و در هر صورت، افزایش مشمول پرداخت های قبلی یا جاری نخواهد شد.
4- صورت حساب ها بصورت آنلاین و از طریق خود وب سایت در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. روش های پرداخت و قیمت در خود وب سایت به اطلاع میرسد و شارژبوک این حق را برای خود قائل است که در هر زمان مقتضی روش پرداخت و قیمت ها را تغییر دهد.
5- در هنگام تمدید آنلاین اشتراک، آخرین نسخه بروز شده این سند حاکم بر قرارداد جدید خواهد بود.

ماده 5)تغییر سند شارژبوک حق به روز رسانی این سند را در هر زمان (که بدون هیچ محدودیتی شامل تغییر یا حذف خدمات یا مفاد سند میتواند باشد) خواهد داشت. از آنجا که این سند همواره در خود سایت قابل دسترسی میباشد و در هر زمان آخرین نسخه بروز شده آن در دسترس مراجعین به سایت بدون نیاز به حساب کاربری قرار دارد، این کاملا به عهده کاربر است که به مجرد دریافت اطلاع رسانی درمورد تغییرات از طریق پست الکترونیکی و پیامک، از آخرین نسخه به روز شده این سند مطلع شود و چنانچه با مفاد تغییر یافته موافقت ندارد مراتب را به ایمیل رسمی شارژبوک اطلاع دهد و تا روشن شدن تکلیف اشتراک خود و پرداخت های مربوطه را به حال تعلیق درآورد. آخرین نسخه به روز شده از این سند با کلیک روی پیوند "شرایط و ضوابط استفاده" که در انتهای صفحات وب سایت شرکت، قابل مشاهده و دریافت است.

نگرشـــی مـــدرن به زندگـــی