خانه |درباره |تماس با ما |پرسشهای متداول

راهنمای خرید و پرداخت اینترنتی

پرداخت اینترنتی

 وب سایت مدیریت آپارتمان -SharjBook- با بانک ملت قراردادی مبنی بر امکان خرید اینترنتی منعقد کرده است تا وجه خرید شما(بابت حق اشتراک سالیانه ,خرید بسته های پیامکی ویژه ارتباط با سیستم) با همکاری بانک از طریق اینترنت از حساب مشتری به حساب مدیر سایت واریز گردد. این به شما امکان میدهد تا به عنوان مدیر ساختمان و کاربر سامانه با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب، عملیات خرید اینترنتی را به صورتی امن از طریق درگاه بانک انجام دهید.

لازم به ذکر است پس از ثبت نام در سامانه با مراجعه به قسمت سفارش می توانید پرداخت خود را انجام دهید.

با چه کارت هایی می توان حق اشتراک خود را پرداخت نمایید؟

کارت بانک های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات و صنعت و معدن و بانک سینا (کلیه کارتهای عضو شتاب)امکان خرید اینترنتی را دارند.

بانک های تحت پوشش شتاب

اطلاعات لازم برای خرید اینترنتی

1-شماره 16 رقمی درج شده بر روی کارت
2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم رمز خرید اینترنتی، رمزی است ویژه خرید های اینترنتی که با رمزی که شما در دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید:

 1- روش اول: استفاده از دستگاههای ATM :به دستگاه خودپرداز بانک مربوط به کار مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید.

 2- روش دوم : مرجعه به شعبه بانک و دریافت رمز خرید اینترنتی


3- کد CVV2 کد CVV2 به صورت یک عدد 3رقمی (بعضا 4رقمی) ثبت شده روی کارت است.
4- تاریخ انقضاء

نگرشـــی مـــدرن به زندگـــی